Выберите офис
ул. Харьковских Дивизий 17

ул Оранжерейная №3Е

Находимся с тыльной стороны здания на территории новой почты.

P1720 :: HEPU

Описание

HEPU P1720

Насос водяной (пр-во HEPU)

Насос водяной (пр-во HEPU)

Водяной насос HEPU

Водяной насос

 

Интернет-магазин предлагает купить запчасть P1720 производства HEPU, чтобы осуществить покупку необходимо, выбрать наиболее интересующую Вас позицию - разные поставщики предлагают различные условия покупки деталей: разнообразные сроки поставки, цена и т. д. Так же мы предлагаем осуществить заказ автозапчастей P1720 - HEPU из Эмиратов и Соединенных Штатов, сроки поставок не много увеличиваются, но мы гарантируем, что найдем практически любую деталь даже на эксклюзивный автомобиль.

 

Цены
НаправлениеСрокНаличиеЦена,грн.Купить
Заказы до 15:30 0 дн. 2 1315 грн
Заказы До 15:30 0 дн. 5 1315 грн
Заказы До 16:00 1 дн. 1 1362 грн
НАШ СКЛАД В ОФИСЕ дн. 1 966 грн
Бренд

Hepu

Понад 40 років компанія HEPU відома як виробник водяних насосів для автомобілів різних моделей. Крім того, HEPU пропонує на ринку спеціальну добавку до антифризу, що захищає від замерзання, корозії і підвищує температуру кипіння. Багаторічний досвід роботи, постійні дослідження та нові розробки, використання у виробництві найсучасніших технологій і матеріалів забезпечують високу ступінь довіри до якості продукції HEPU у споживачів у всьому світі.

Антифриз HEPU, що поставляється для систем охолодження, також забезпечує надійний захист від корозії і перегріву. Одночасно він запобігає утворенню вапняних відкладень. Різновиди цього антифризу відповідають вимогам автомобільної промисловості, а також сприяють якісній роботі рідинних насосів HEPU.

http://www.hepu.de