Выберите офис
ул. Харьковских Дивизий 17

ул Оранжерейная №3Е

Находимся с тыльной стороны здания на территории новой почты.

52362SF4003 :: HONDA

Описание

HONDA 52362SF4003

BBUSH B, PANHARD ROD

Сайленблок задней поперечной тяги

 

Интернет-магазин предлагает купить запчасть 52362SF4003 производства HONDA, чтобы осуществить покупку необходимо, выбрать наиболее интересующую Вас позицию - разные поставщики предлагают различные условия покупки деталей: разнообразные сроки поставки, цена и т. д. Так же мы предлагаем осуществить заказ автозапчастей 52362SF4003 - HONDA из Эмиратов и Соединенных Штатов, сроки поставок не много увеличиваются, но мы гарантируем, что найдем практически любую деталь даже на эксклюзивный автомобиль.

 

Цены
НаправлениеСрокНаличиеЦена,грн.Купить
16 дн. Есть 458 грн
Заказы До 15:00 2 дн. 1 178 грн
Бренд

HONDAHONDA
Оригінальне моторне масло Honda - це масло вищої якості, розроблене в науково-дослідних лабораторіях компанії Honda в Японії.

З оригінальним маслом Honda двигун працює з максимальною ефективністю.

Масло відповідає міжнародним технічним вимогам стандарту API. Двигуни, заправлені цим маслом пройшли випробування на надійність і довговічність у відповідності зі стандартами Honda в російських умовах. Використовуйте оригінальне масло Honda для збереження високих показників вашого автомобіля.

- Покращена паливна економічність
- Економія палива 8.4% зареєстрована в результаті заводських випробувань. Економія заснована на застосуванні спеціальних технологій виробництва масла з ретельно підібраними компонентами, зменшують тертя.
- Поліпшені змащувальні властивості
- Зниження тертя призводить до зменшення зносу двигуна і збільшенню терміну експлуатації автомобіля. Масло HONDA також зберігає оптимальну в'язкість в будь-яких умовах, що забезпечує пуск двигуна навіть при низьких температурах.
- Поліпшені герметизуючі властивості
- Ущільнення зазорів в двигуні і забезпечення максимальних потужних характеристик.
- Поліпшені очищаючі властивості
- Не тільки змащує, але й зводить до мінімуму утворення відкладень.
- Поліпшені антикорозійні властивості
- Запобігання корозії металевих деталей двигуна - непомітна, але дуже важлива особливість моторного масла.

Ніщо не може забезпечити оптимальну продуктивність і довговічність Вашого автомобіля Honda краще, ніж використання оригінальних технічних рідин, розроблених спеціально для Honda.