Выберите офис
ул. Харьковских Дивизий 17

ул Оранжерейная №3Е

Находимся с тыльной стороны здания на территории новой почты.

5500114 :: KAMOKA

Описание

KAMOKA 5500114

 

Интернет-магазин предлагает купить запчасть 5500114 производства KAMOKA, чтобы осуществить покупку необходимо, выбрать наиболее интересующую Вас позицию - разные поставщики предлагают различные условия покупки деталей: разнообразные сроки поставки, цена и т. д. Так же мы предлагаем осуществить заказ автозапчастей 5500114 - KAMOKA из Эмиратов и Соединенных Штатов, сроки поставок не много увеличиваются, но мы гарантируем, что найдем практически любую деталь даже на эксклюзивный автомобиль.

 

Бренд

KAMOKAKAMOKA

KAMOKA - це європейська марка автозапчастин, виготовлених на заводах, що постачають свої вироби виробникам автомобілів на конвеєр.
    Автозапчастини KAMOKA виготовлені відповідно до європейських стандартів, що гарантує їх міцність, безпеку і надійність.
     В асортимент марки КАМОКА входять запасні частини такі як: елементи системи підвіски, елементи гальмівної системи, елементи системи рульового управління, елементи приводний системи для легкових автомобілів, автомобілів для доставки дрібних вантажів і вантажних автомобілів.
     Торгова пропозиція марки КАМОКА, починаючи з 2005 р, постійно розширюється. Щороку, щоб задовольняти потреби ринку на запчастини, призначені для сучасних автомобілів, комерційну пропозицію поповнюється новими позиціями, що робить його більш привабливим.
      Міцність при будь-яких умовах
Ми виробляємо міцні і безпечні частини, які добре витримують найважчі умови вживання. Наші вироби забезпечені дворічною гарантією. Наші співробітники є висококваліфікованими, а машинний парк - самим новітнім. Дистрибуцію виробів полегшує сучасна торгова база, розташована в центрі Польщі - в місті Бжезіни, недалеко від перехрестя двох найбільших автострад А1 і А2.
    Таким шляхом ми досягли наступний ефект - перевірена якість і розумна ціна. Наші вироби з багатьох років користуються довірою споживачів.
   Ми постійно співпрацюємо з експертами з автомобільної промисловості та науковцями технічних вузів з метою поліпшити існуючі рішення, використовувані у виробництві запасних частин. Продумана технологія і точний виробничий процес безпосередньо впливають на міцність і надійність наших запчастин. Всі вироби виготовлені відповідно до європейських стандартів, що підтверджено сертифікатами ISO, ISO / TS 16949-2002 (який є необхідним при виробництві запасних частин на перший монтаж). У колодок гальмівних дискових і барабанних додатково сертифікат ECE-90R. Турботу про якість виробів КАМОКА підтверджує приналежність наших заводів до IATF (International Automotive Task Force) - організації, яка зосереджує навколо себе виробників автомобілів і фахівців в області автомобільної промисловості, основним завданням якої є, зокрема, турбота про якість автозапчастин.
   Серед членів IATF знаходяться виробники наступних марок: BMW Group, Chrysler Group, Daimler AG, Fiat Group, Ford Motor Company, General Motors Company, PSA Peugeot Citroen, Renault SA, Volkswagen AG, а також виробники автомобілів відповідних професійних асоціацій: AIAG (США) , ANFIA (Італія), FIEV (Франція), SMMT (Великобританія) i VDA (Німеччина).