Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Глушники та Фаркопи


Глушники та фаркопи за найкращими цінами!

Компанія EuroPart пропонує своїм клієнтам найвигідніші ціни на глушники та фаркопи. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте оригінальні якісні вироби, які будуть вам прослужать довгий час.

Правильний вибір фаркопа для автомобіля

Завдяки висококласним фаркопам можна виконувати швидку транспортування різних причіпних пристроїв, таких як:

  • човни;
  • снігоходи;
  • квадроцикли;
  • за наявності спеціального кріплення – велосипеди.

 

Інтернет магазин EuroPart представляє увазі клієнтів дуже великий вибір фаркопів для іномарок. Завдяки цьому пристрою ви зможете дозволити собі значну економію. Вам більше не потрібно буде наймати сторонні машини для перевезення вантажів або думати, як до машини прикріпити причіп. Однією дуже важливою функцією даного товару також є те, що з його допомогою легко можна витягнути застряглий в бруді автомобіль або зробити його евакуацію при поломці. А деякі моделі так і поготів захищають цілісність автомобіля під час аварії – складові елементи пристрою зроблені з масивної конструкції, яка і бере на себе весь удар на себе.

Купити фаркоп в Харкові і Україні ви можете на сайті EuroPart. У нас ви знайдете великий вибір різноманітної продукції для автомобілів. Зручний каталог та пошук полегшить завдання вибору, і ви зможете придбати саме такий виріб, який запланували. Наш інтернет магазин глушників і фаркопів співпрацює з відомими світовими виробниками, що дозволяє автолюбителям знаходити у нас деталі найвищої якості.

Вибрати якісні глушники в EuroPart – легко!

Перед тим, як вибирати глушник ви повинні вибрати матеріал, з якого він виготовлений. Сьогодні для виготовлення виробів застосовується чотири види стали:

  • нержавіюча;
  • аллюмоцинковая;
  • аллюминированная;
  • чорна (звичайна).

 

Більшість глушників, які продаються в Україні, виробляються з аллюминированной і чорної сталі. Перший метал має високу міцність і має найкраще опір корозійних процесів. Служать такі глушники від 3 до 6 років, в той час як деталі з чорного металу служать лише рік.

Під час покупки людина не може зробити оцінку якості сталі, з якого виготовлено виріб. Але відрізнити аллюминированную сталь від чорної цілком можливо. По-перше, назву «чорна» вже говорить про колір. Також деталі з такого металу часто фарбують срібною фарбою. Аллюминированная сталь має рівний білий відтінок. Аллюмоцинк близький за властивостями до попереднього металу, але більше схожий на оцинковку.

Купити глушник в інтернет магазині дуже легко. У нас ви зможете знайти на запчастини для іномарок різної цінової категорії та від різних виробників. Саме тому наша компанія пропонує своїм клієнтам величезний вибір фаркопів для іномарок, глушників та іншої продукції для автомобіля, наприклад, гідравлічні рідини. Якщо у вас виникли питання під час вибору товару, просто зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію менеджерів. Ми даємо гарантії високої якості продукції та працюємо тільки з надійними і перевіреними виробниками. Ми любимо всіх наших клієнтів, саме тому робимо все для того, щоб ви залишилися задоволені. Купити автозапчастини в інтернет магазині – це справа п'яти хвилин! Подумайте про те, скільки часу ви заощадите при здійсненні покупки онлайн. Вам більше не потрібно витрачати дорогоцінні години на виборі виробів на ринку або в автосалонах. Телефонуйте прямо зараз і замовляйте автодеталі!