Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Вакансії Харків

Є бажання займатися улюбленою справою і отримувати за це гроші? Автомобілі це твоє хобі? Тоді нам по дорозі!

Компанія EuroPart Мы ищем единомышленников, людей, которые увлекаются автомобильной тематикой, получают удовольствие от процесса и результата продаж автозапчастей.

У нас открыта вакансия Менеджера по складуавтозапчастей в городе Харьков:

автозапчастин в місті Харків:

 

Комірник або менеджер складу - це спеціаліст, який відповідає за організацію роботи складу: зберігання, транспортування всередині складу, перевантаження, сортування товару, облік товару (приймання, видачу, кодування), ефективний розподіл об'єктів зберігання на складі, роботу автоматизованого обладнання складу, роботу персоналу складу. 

Сфера діяльності комірника або менеджера складу дуже відповідальна і складна. В складської діяльності використовується складна техніка, спеціалізовані комп'ютерні програми, і впоратися з усім цим може тільки висококласний спеціаліст. 

Як у більшості підрозділів будь-якої фірми, складської діяльності вибудувана чітка лінія управління, починаючи від простого комірника або менеджера складу до завідуючого складом. 

Будь-менеджер-комірник повинен добре розбиратися в документації складу, володіти спеціальними комп'ютерними програмами, що полегшують його роботу і без проблем користуватися різною оргтехнікою, що вимагається в роботі. Також комірник повинен чітко уявляти собі внутрішнє розташування складських приміщень, знати, що і куди покласти, скільки і кому віддати. 

Менеджер складу повинен вміти грамотно працювати з персоналом і товаром. Він повинен чітко виконувати інструкції по зберіганню і організовувати безперебійну роботу складського терміналу, навіть якщо для цього потрібен переклад документів на українську мову. Тут важливо чітко розподілити обов'язки між працівниками складу, щоб кожен знав, що він повинен робити і кому конкретно підкорятися.

Обов'язки Менеджера по складу :

1) Прийом товару.

2) Облік товару.

3) Комплектація замовлень або контроль за комплектацією.

4) Выдачя товару клінту.

5) Оформлення відправлень у особистому кабінеті "Нової Пошти" і підготовка замовлень до відправлення.