Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Тип транспорту
Марка
Модель
Рік випуску
Модифікація

Акумулятори

Надійні акумулятори в Україні за найвигіднішими цінами

Сучасні виробники акумуляторів спрямовані на максимальне зменшення розмірів пристрою при одночасному збільшенні ємності і мінімізації часу підзарядки. Навіть самі негабаритні акумулятори для іномарок виробляють достатню потужність, щоб легко запустити сучасний двигун, бо вони здатні видавати електричний розряд струму силою кілька сотень ампер.

Придбання якісного акумулятора в Україні – найкраще рішення для автомобіля

На нашому сайті ви можете подивитися ціни на автомобільні акумулятори і купити їх. Фахівці компанії EuroPart допоможуть вам зробити вибір сертифікованих виробів від найкращих світових виробників. Якщо ви знаходитесь в пошуку оптимального варіанту для свого авто – ви потрапили за адресою. Іінтернет магазин акумуляторів в Харкові EuroPart пропонує великий вибір постачальників  автозапчастин по Україні на самих вигідних умовах.

Пристрій сучасного акумулятора для іномарки

Крім покупки пристрою сучасний автомобіліст повинен знати, як воно влаштовано для того, щоб експлуатація виробу була безпечною, а термін служби – довше. Акумуляторні батареї влаштовані досить просто. Вони являють собою пластикову ємність, яка заповнена спеціальною рідиною на основі кислоти – електролітом. В утворену середу опускається пара пластин з свинцю, одна з позитивним, а друга з негативним зарядом. Сьогодні свинець в чистому вигляді не застосовується, а легується сурмою або кальцієвим свинцем. Все це дозволяє досягати стабільного ефекту гідролізу при самому незначному напрузі 12 Вт. У нас в каталозі ви зможете знайти нові акумулятори для авто самих різних видів і від різних виробників.

Кращі акумулятори в EuroPart з доставкою по всій країні

Представлений онлайн каталог автозапчастин EuroPart, містить велику кількість різних видів пристроїв, в тому числі ми здійснюємо продаж моторних масел. У постійно оновлюваному каталозі ви можете знайти акумулятори по марці авто або по виробнику. На вітрині EuroPart можуть бути представлені такі торгові марки акумуляторів: Bosch, Exide, Varta, A mega, Sznajder, Оberon, Autopart та ін. Якщо вам не вдалося знайти потрібну марку – зв'яжіться з менеджером, який підбере для вас оптимальний варіант акумулятора, який відповідає вимогам вашого авто.

Кілька причин, чому купувати у нашому магазині зручно та вигідно:

  • наш сайт автозапчастин EuroPart надає найширший вибір товарів, який істотно перевищує асортимент в роздрібних мережах;
  • регулярне поповнення продукції на складах – вибране вами пристрій гарантовано буде в наявності;
  • регулярне поповнення асортименту від світових виробників;
  • оптимальна цінова політика, яка максимально відповідає якості товарів і послуг;
  • менеджери компанії нададуть вам фахову і компетентну консультацію з вас питань;
  • наявність і дотримання гарантійних зобов'язань;
  • продумана навігація сайту, дозволить вам швидко підібрати найкращий варіант за заданими наперед параметрами;
  • доставка в будь-яке місто України найбільш зручним для вас способом.

 

Якість продукції і своєчасні постачання – це основна частина успіху компанії EuroPart. У нас працюють професійні менеджери, які розбираються в товарах і які зможуть найкращим чином вирішити ваші питання. Купити автомобільний акумулятор в Україні з нами – це зручно і швидко! Телефонуйте або зробіть замовлення на сайті!