Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Каталог скла

Автомобільні скла за кращими цінами

Компанія EuroPart пропонуємо своїм покупцям автомобільні скла від найкращих виробників. Сьогодні придбати автомобільне скло дуже легко. На сайті ви можете ознайомитися з різними моделями виробів і придбати саме те, що підійде вашому автомобілю. Кваліфіковані співробітники інтернет магазину відповідять на всі питання і проконсультують з усіх незрозумілих моментів, що виникають при виборі.

Завдання якісного лобового, бічних і заднього скла для авто

Біля лобового, бічних або заднього скла для авто є дві основні задачі. По-перше, всі вони повинні надавати водієві такий огляд дороги, достатній для безпечного пересування. По-друге, звичайно ж, це захист водія і пасажирів від природних впливів – опадів, вітру, бруду і пилу. Всі скла, на яких з'явилися хоч найменші пошкодження необхідно своєчасно замінювати, тому що навіть самі маленькі тріщинки і дефекти знижують міцність і зменшує оглядовість. Також у тріщини й відколи може забиватися бруд, а перепади температури сприяють збільшенню проблем.

Перед тим, як приступати до вибору автоскло, варто розібратися, яке підійде саме вашому автомобілю. Скла бувають двох типів:

  • сталініт
  • триплекс.

Перший виходить шляхом нагрівання скляної маси до 650 градусів і повільного рівномірного її охолодження. Сталініт досить стійкий до пошкоджень механічного характеру, а при його розбиванні утворюється велика кількість маленьких осколків з тупими гранями. Це означає, що ризик для здоров'я людей, які знаходяться в машині у момент аварії, мінімальний. До складу триплексу входить кілька шарів: зовнішні шари складаються з листового флоат-скла, а між ними знаходиться прошарок з поливинлбутираля. Все це дозволяє забезпечити найвищий рівень безпеки, так як при сильному ударі машини скло не розбивається, а мнеться і тріскається, не завдаючи нікому шкоди.

Якщо ви ще думаєте, чи купувати інтернет магазині лобові стекла, ви втрачаєте час. Онлайн здійснювати покупки завжди дешевше і зручніше. Також у нас ви можете купити автозапчастини, комплект щіток склоочисника Україна. Скла ж у нас представлені з різними характеристиками, наприклад, лобове скло з обігрівом, покриттям або акустичним покриттям. В EuroPart купити скло на авто – це легко, завдяки великому вибору комплектацій та моделей.

Як купити скло на авто в EuroPart

Онлайн магазин EuroPart має широкий асортимент скла, а також автозапчастин для іномарок. Ми співпрацюємо тільки з відомими брендами і виробниками, саме тому маємо можливість надати своїм клієнтам висококласні вироби за оптимальну ціну. Багаторічний досвід роботи на ринку дозволяє надати покупцям тільки ту продукцію, у якості якої ми впевнені. Наше основне завдання – надати комплекс послуг з вибору і продаж комплектуючих для іномарок. З роками ми напрацювали налагоджені процеси своєчасних поставок по Харькові та Україні, що дозволяє нам лідирувати в даному сегменті.

Зручний каталог автомобільних стекол зменшує час пошуку на сайті, тим самим дає клієнту здійснити максимально комфортний замовлення. Також спеціально для своїх клієнтів компанія EuroPart ввела кілька способів оплати і доставки товарів – тепер купувати в інтернеті стало ще комфортніше! Менеджери компанії відмінно розбираються в товарі, тому зможуть кваліфіковано відповісти на всі виникаючі у вас питання. Якщо ви не можете визначитися з вибором, не біда! Просто зателефонуйте за вказаними телефонами, і ми вам допоможемо!