Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Моторне масло


Якісне моторне масло – це довговічність двигуна!

Моторне масло сьогодні сміливо можна віднести до самим необхідним і встребованным видами автохімії. Автомобільне моторне масло створює тонку плівку, яка знижує зазори і тертя між деталями двигуна, знижує зношування пар тертя, а також із зони тертя відводить продукти зносу та тепло. Крім основної функції – змащувальну – масло має цілий ряд позитивних властивостей. Так, масляне речовина охолоджує і очищає двигун, а також надійно захищає від корозійних процесів. Як результат – збільшення ефективності роботи двигуна і продовження терміну його експлуатації.

Вибираємо автомобільне масло за класифікацією SAE

Перед тим, як купити моторне масло в Харкові або в Україні, необхідно зрозуміти, яке ж підійде саме вашому автомобілю. Сьогодні основний стандарт масел в Європі - це специфікація SAE J300. При цьому SAE – це скорочення назви Суспільства Автомобільних Інженерів США (Society of Automotive Engineers). Після абревіатури йдуть числа і буква W.

Давайте розберемо специфікацію на прикладі SAE 5W-40. В даному випадку 5W – це нижня ступінь в'язкості, яка означає можливість запуску двигуна при температурі до -35 °С. Це вкрай допустимий температурний режим для нормального функціонування масляного насоса, при якому він може прокачувати масло, не допускаючи при цьому сухого тертя деталей системи. Значення «40» - це високотемпературна в'язкість. Даний показник є сумарним і вказує на мінімальну і максимальну в'язкість при умові робочих температур двигуна в 100-150°С. Чим більше цей показник, тим вище в'язкість масла при підвищених температурах.

Якщо ви не впевнені, який саме продукт необхідний для вашої моделі авто, ви можете уважно вивчити наш каталог моторних масел або задати всі виникаючі питання менеджеру. Крім цього, ви можете купити у нашому інтернет магазині запчастини кузова та інші комплектуючі автомобіля.

Купівля моторного масла в EuroPart – це найкраще рішення для вашого двигуна!

На ринку України сьогодні можна придбати моторне масло за різною ціною від різних виробників. У широкому асортименті нашого магазину, ви зможете знайти товари для дизельних і бензинових двигунів, а також універсальні види масел.

Існуючі олійні продукти відрізняються між собою не тільки за ціною і призначенням, але і складом. магазині EuroPart моторні масла можна придбати синтетичного складу (5w40, 5w30), напівсинтетичного (10w40), або мінерального (15w-40). Фахівці стверджують, що синтетична продукція найбільш ефективно захищає двигун. Основні її характеристики – плинність, хімічна стабільність, температура прокачування і випаровування – повністю відповідають найвищим нормам стандартів.

Ми рекомендуємо при виборі масла або автозапчастей в інтернет магазині для іномарок в Харкові або Україніорієнтуватися на рекомендації автовиробників. Це дозволить вам уникнути швидких поломок автомобіля. Також важливий фактор – це вибір продавця – неякісна продукція, куплена за низьку вартість у маловідомого постачальника, піде лише на шкоду вашому транспортному засобу. EuroPart вже дуже довгий час співпрацює з виробниками моторних масел і запчастин, саме тому ви можете бути впевнені в безпеці покупки. Зручний каталог запчастинавто і масел допоможе вам визначитися з вибором товару. Але якщо все ж у вас з'явилися питання, наші консультанти нададуть вам кваліфіковану відповідь і допоможуть вирішити вашу проблему.