Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Охолоджуючі Рідини

Якщо ви досвідчений автолюбитель, який стежить за станом здоров'я свого залізного товариша і хоче забезпечити його всім необхідним для найкращої роботи, то вам потрібна якісна охолоджуюча рідина в Харкові за прийнятною ціною. На нашому сайті ви зможете придбати охолоджуючу рідину, яка задовольнить будь-які ваші вимоги. Зручний каталог автозапчастин допоможе вам впевнено пересуватися по нашому інтернет магазину, а величезний перелік товарів допоможе підібрати саме те, що потрібно.

На сайті автозапчастин EuroPart величезний асортимент антифризу. Ціна на антифриз варіює в залежності від виробника, літражу і, що не маловажно, за типом антикорозійних присадок.

Призначення охолоджуючої рідини

Розглянемо, навіщо потрібна охолоджуюча рідина, і яка її важливість для автомобіля.

Як можна зрозуміти із самої назви, головною метою даної рідини є охолодження двигуна. Але, якщо бути більш точним, вона підтримує робочу температуру, тобто – бореться не тільки з перегрівом, але ще і з переохолодженням двигуна. Однак це не всі її корисні властивості. Антифриз перешкоджає корозії, а це значить, що збільшує тривалість роботи вашого автомобіля, а так само має змащувальні властивості.

Види охолодних рідин

Існує кілька різновидів антифризу, серед яких виділяють антифриз зелений, антифриз червоний, антифриз жовтий, синій, фіолетовий. В нинішній момент антифриз поділяється за типом антикорозійних присадок. Наприклад, зелений антифриз і жовтий антифриз (з допуском VW G11) має добавки, як органічні, так і не органічні. Є такий антифриз близько трьох лети пристосований для радіаторів всіх типів. Червоний антифриз (з допуском VW G12) містить органічні присадки на основі карбонових кислот. Такий вид антифризу створює захисний шар на корозійні відрізках, а по тому тримається декілька довше попереднього виду – близько п'яти років. Він більше підходить для двигунів з високими оборотами і великими температурними навантаженнями. Фіолетовий ж антифриз (VW 12++) славиться своїм максимально високим терміном служби, якщо він був залитий в новий двигун.

На нашому сайті автозапчастин представлений гідний список виробників охолоджуючих рідин. Таких як: HEPU, SWAG, XT і АЛЯЅКА, які дуже добре себе зарекомендували.

Так само, крім охолоджуючих рідин на даному сайті ви зможете знайти на запчастини для іномарок. А за одне радимо дізнатися ціни на трансмісійне масло.