Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Тих. Рідини

Гідравлічні рідини – правила вибору

Сьогодні гідравлічні рідини набувають все більш компактну форму, при цьому відбувається збільшення питомих значень переданої енергії. Системи можуть працювати при більш високому тиску і температурі, відбувається зменшення зазорів між рухомими деталями, а в конструкції, для зменшення маси, найчастіше використовуються кольорові метали і сплави. Гідравлічні компоненти, які випускалися раніше, вже не відповідають новим вимогам, тому виробники створюють нові сорти з поліпшеними властивостями.

Вибір гідравлічної рідини в інтернет-магазині

На ринку є кілька типів товарів, які розрізняються між собою експлуатаційними властивостями і ціною. Це можуть бути синтетичні речовини, до складу яких входить довгий список присадок, які надають гідравлічної рідини необхідні властивості для функціонування в певних умовах і мінеральні до складу яких присадки не входять.

Вибрати гідравлічне масло можна в'язкості в робочому діапазоні температур. При цьому робоча температура для речовин, які створені на основі мінеральних компонентів, не повинна перевищувати 80–90 °С. Зазвичай в'язкість підбирається в залежності від того, які вимоги встановлені гидронасосами системи. Але насправді необхідно враховувати пропускну здатність самих вузьких каналів в системі, наприклад, в гидрораспределителях і клапанах.

Якщо ви збираєтеся купити гідравлічне масло, дотримуйтесь рекомендацій виробників і звертайте увагу на рекомендовану в'язкість. Також при виборі варто враховувати конкретні умови експлуатації автомобіля, тому як зазвичай виробником даються загальні рекомендації (наприклад, іноді немає рекомендацій з приводу використання автомобіля на Крайній Півночі). Якщо умови роботи авто сильно відрізняються від «середніх», то при виборі гідравлічного компонента варто отримати консультацію виробника автомобіля і постачальника рідини. При виникненні питань обов'язково телефонуйте нам! Наші кваліфіковані менеджери нададуть необхідну консультацію при виборі компонентів для гідропідсилювача або, якщо вам, наприклад, необхідно купити новий авто акумулятор. На сайті ви зможете знайти найрізноманітніші оригінальні деталі для автомобіля, які прослужать вам з користю довгий час.

Величезний каталог гідравлічних рідин

На сайті EuroPart можна дуже швидко купити високоякісну рідина для гідропідсилювача. Крім підбору гідравлічного речовини по в'язкості, ви також можете почати вибір за ціною, режиму роботи і якості. Досвідчені автомобілісти знають, що навіть у провідних виробників товари одного типу та класу можуть відрізнятися за вартість до 30%, з-за розпізнавального пакету присадок в складі.

У нашому інтернет магазині ви можете купити масло для гідропідсилювача та гальмівні рідини по найкращим цінам на ринку. Також на сайті ви можете дізнатися ціну гідравлічної рідини, умови оплати і доставки. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками, якості товарів яких ми впевнені на сто відсотків. Зручний пошук в каталозі дозволить вам без проблем знайти потрібний продукт. Але якщо у вас все ж виникли проблеми з вибором або з пошуком, то наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі хвилюючі вас питання.

Крім гідравлічних рідин компанія EuroPart пропонує вам купити запчастини на авто за вигідною вартості. Величезний каталог автозапчастин та інших товарів для вашого транспортного засобу дасть вам волю вибору необхідного товару. Комфортні способи оплати та доставки зроблять покупку ще більш приємною. Телефонуйте або робіть замовлення на сайті!