Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Трансмісійні масла

Трансмісійні масла в каталозі EuroPart

Не важливо автоматична коробка передач або «механіка», кожен автолюбитель стикається з питанням заміни трансмісійного масла. Сайт автозапчастинEuroPart надає дуже великий вибір даного товару і допоможе вам купити трансмісійне масло за максимально вигідними цінами.

Призначення трансмісійних масел

Важливість даного виду масла ясна, в принципі, з його назви. Воно допомагає коробці передач працювати стабільно добре, а своєчасна заміна допоможе уникнути неприємних поломок трансмісії, які в кінцевому підсумку призводять до тривалих і дорогих ремонтів вашого автомобіля. Крім того, в коробках «автомат» дана мастило передає крутний момент від двигуна до шестеренкам.  Так само трансмісійне масло є деяким тепловідводом для, що працюють при великих температурах, шестерень.

Коли потрібна заміна трансмісійного масла

Для того, щоб зрозуміти, чи слід його змінювати, ми повинні знати, що будь-який тип масла містить певну кількість присадок, які мають корисні властивості для вашого автомобіля. З часом присадки втрачають ці властивості і залишають вашу коробку передач один на один зі своїми проблемами, а це спричиняє до неминучим бід. Таким, як підозрілою постукуванню в надрах машини, а пізніше і до руйнування зубців шестерень. Виробники автомобілів радять проводити заміну масла для трансмісій раз в 30-60 тисяч кілометрів пробігу, залежно від того, наскільки інтенсивно ви використовуєте своє авто.

Синтетичні, напівсинтетичні і мінеральні трансмісійні масла

У питанні вибору масла автовласник часто задається питанням який з видів йому вибрати. В даному випадку, до справи потрібно поставитися серйозно і дуже уважно. Справа в тому, що, якщо мінеральні масла виробляються з нафти, то синтетичні отримують штучним шляхом – з різних хімічних речовин. Це робиться для того, щоб посилити корисні властивості речовини. Таким чином, «синтетика» отримала вміння краще реагувати на дуже високі і дуже низькі температури, тим самим ставши універсальним для найдивовижніших умов експлуатації. Проте з причини своєї зайвої плинності (в порівнянні з мінеральними) у машин з великим пробігом такий вид олій може призвести до неприємних витокам.

Третій вид масла – трансмісійне масло полусинтетика. Ця змазка, створена шляхом змішування синтетичних і мінеральних масел, ввібрала в себе всі приємні властивості своїх побратимів. Воно відрізняється достатньою термальною стабільністю і має відмінні проникаючі властивості. Ціна на трансмісійне масло так само залежить від його походження. Мінеральне трансмісійне масло буде трохи дешевше синтетичного. Таким чином, ми можемо зрозуміти, що кожне з існуючих масел для трансмісії має свої плюси і свої мінуси. Вибір залишається за вами.

Крім покупки трансмісійного масла, на сайті EuroPart ви зможете здійснити підбір автозапчастин, а також придбати нові акумулятори для авто.