Оберить офис
проспект Героїв Харкова 91

ул Оранжерейная №3

Оплата і доставка

Способи оплати:

           - готівковий розрахунок            - оплатат онлайн картою банка                           

           - накладений платіж           - доставка по городу Харьков

           -                            Доставка по Украине осуществляется перевозчиками Новая Почта, по тарифам перевозчика.                                       

                           УСЛУГИ ПЕРЕВОЗЧИКА ОПЛАЧИВАЕТ В ПОЛНОМ ОБЪЕМЕ КЛИЕНТ.

Вы можете просмотреть наш каталог автозапчастей, сгруппированный по типу запчасти, или выбрать деталь по модели авто.

Доверяйте профессионалам интернет-магазина автозапчастей EuroPart

Способи доставки:

          - самовивіз

          - доставка по місту Харків

                              Доставка по місту погоджується з менеджерами і оплачується Замовником.

          - доставка по Україні

                           Доставка по Україні здійснюється перевізниками Нова Пошта, за тарифами перевізника.                                       

                           ПОСЛУГИ ПЕРЕВІЗНИКА ОПЛАЧУЄ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ КЛІЄНТ.

Ви можете переглянути нашу каталог автозапчастин, згрупований за типом запчастини, або вибрати деталь по моделі авто.

Довіряйте професіоналам інтернет-магазину автозапчастин EuroPart

        

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІКористуючись нашими сервісами, ви довіряєте нам свою інформацію. Ми розуміємо, що це велика відповідальність, і докладаємо всіх зусиль, щоб захистити ваші дані й дати вам змогу керувати ними. У цій Політиці конфіденційності описано, яку інформацію ми збираємо, навіщо ми це робимо та як ви можете оновлювати, видаляти свої дані й керувати ними. Конфіденційність дуже важлива для нашої компанії. Ми прагнемо, щоб ваша робота в інтернеті була по можливості максимально приємною і безпечною і ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інструментів, які він пропонує. Особиста інформація Клієнтів, зібрана при реєстрації (чи в будь-який інший час) використовується для підготовки/обробки продуктів чи послуг відповідно до ваших потреб. Ваша інформація ні в якому разі не передається і не продається третім сторонам. Однак ми можемо частково її розкривати в особливих випадках, описаних в розділі "Згода з розсилкою". При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надаєте лише своє імʼя та адресу електронної пошти через спеціальну форму.
 
ЯК ЦІ ДАНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, функціональних можливостей і сервісу, а також, як наслідок, ми створюємо якісний контент і адаптовуємо сайт під ваші потреби. Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб він блокував всі файли або сповіщав про їх відправку. Врахуйте при цьому, що деякі функції й сервіси не зможуть працювати належним чином.
 

ЯК ЦІ ДАНІ ЗАХИЩАЮТЬСЯ Для захисту вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи щодо захисту інформації, зібраної в інтернеті. Наших співробітників навчають розуміти й виконувати ці заходи контролю; вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, усіма нормами роботи в інтернеті та інструкціями. Незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити вашу особисту інформацію, ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її. Організовані нами послуги й веб-сайти передбачають захист від витоку даних, які ми контролюємо, і їх несанкціонованого використання. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі та систем, однак ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій. У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете про це прочитати на цій сторінці або в особливих випадках отримати повідомлення на свій e-mail.